Halı Çiti Makinası

Halı dokuma tezgâhlarının imalat hatasından ya da diğer dış etkenlerden dolayı tahribata uğrayan halıların tamiratının yapılması için tasarlanmıştır.

Halı Lark (Apre) Makinası

Dokumadan çıkan halının tabanını daha dolgun ve mukavemetli hale getirmek için tabana tutkal sürüp kurutmak amacıyla kullanılan makinedir.

Buhar Santrali

Buharlı halı lark makinasının çalışabilmesi için gerekli buharı elde etmeye yarayan sistemdir. Lpg, doğal gaz vb. çeşitli yakıtlı modelleri mevcuttur.

Halı Traşlama Makinası

Dokumadan çıkan halıların yüzey kalitesini arttırmak için kullanılır. Sağ ve sol yönlü iki silindirik spiral bıçak sayesinde halının tıraşlanması sağlanır.

Halı Otomatik Dik Kesim Makinası

Dokumadan çıkan halıların üzerinde bulunan ayırma çizgilerini, kesme ünitelerindeki özel kameralar ile takip ederek düz bir şekilde kesilmesini sağlar.

Halı Etiketleme Makinası

Halıların arka yüzeylerine ürün özellikleri, marka vb. bilgileri istediğiniz bölgeye yapıştırmanıza olanak sağlar.

Halı Overlok Makinası

Halıların kenarlarında bulunan saçakların, püskülleşmiş kumaşların ya da iplik parçalarının kapatılarak düzeltilmesi işlemidir.

Halı Overloklu Rulo Sarım Makinası

Halının sağ ve sol kenarlarında overlok işlemi yapıp aynı zamanda yine halıyı rulo şeklinde sarmaya yarayan makinadır.

Halı Konveyör Bandı

Konveyör bantlar, halıların uzun mesafelerde yatay veya eğimli olarak taşınmasında kullanılan en önemli taşıma araçlarıdır.

Halı Sürfile Makinası

Halı dokuma tezgahlarında dokunan halıların overlokları bittikten sonra aynı anda halının iki ucuna overlok dikiş diken PLC kontrollü makinedir.

Halı Kenar Yapıştırma Makinası

Halı kenar makinesi granür hammaddesinin eritilmesi ve presli olarak halı kenarının katlanıp yapıştırılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Yarı Otomatik Halı Sarım Makinası

Küçük ve büyük ende dokunan halıları hız kontrollü olarak ve kaymalarını önleyerek rulo şeklinde sarmamıza yardımcı olan makinedir.

Tam Otomatik Halı Sarım Makinası

Küçük ve büyük ende dokunan halıları hız kontrollü olarak ve kaymalarını önleyerek, tam otomatik, rulo şeklinde sarmaya olanak sağlayan makinedir.

Otomatik Halı Paketleme Makinası

Halı yüzeyinde bulunan tozların hızlı bir şekilde temizlenmesine ve otomatik paketlenmesine yarayan endüstriyel bir makinedir.

Halı Shrink Makinası

İmalatı tamamlanan halının depolanması bir yerden başka bir yere taşınması ve korunması için polietilen kaplamaya gereksinim duyulur.

Havalı Masası

Değişik boyutlardaki parça halıların kenarlarına overlok veya saçak dikimini kolaylaştıran hız kontrol ünitesi bulunan makinedir.

Teleskopik Halı Yükleme Rampası

Teleskopik halı yükleme rampası halıların yüksek bölgelere kaldırılması, araçlara yüklenmesi vb. amaçlar için kullanılır.

Halı Rulo Sarım Makinası

Duvardan duvara dokunan büyük ebatlı halıları otomatik plc kontrollü olarak rulo haline getirmek için tasarlanmıştır.

5 Üniteli Halı Lark Makinası

Dokumadan çıkan halının tabanını daha dolgun ve mukavemetli hale getirmek için tabana tutkal sürüp kurutmak amacıyla kullanılan makinedir.

Bize Ulaşın

Halı, kaymaz taban ve tufting makinalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.