Halı dokuma tezgâhlarının imalat hatasından ya da diğer dış etkenlerden dolayı tahribata uğrayan halıların tamiratının yapılması için tasarlanmıştır.

İNCELE

Halı Çiti Makinası

Dokumadan çıkan halının tabanını daha dolgun ve mukavemetli hale getirmek için tabana tutkal sürüp kurutmak amacıyla kullanılan makinedir.

İNCELE

Buharlı halı lark makinasının çalışabilmesi için gerekli buharı elde etmeye yarayan sistemdir. Lpg, doğal gaz vb. çeşitli yakıtlı modelleri mevcuttur.

İNCELE

Dokumadan çıkan halıların yüzey kalitesini arttırmak için kullanılır. Sağ ve sol yönlü iki silindirik spiral bıçak sayesinde halının tıraşlanması sağlanır.

İNCELE

Dokumadan çıkan halıların üzerinde bulunan ayırma çizgilerini, kesme ünitelerindeki özel kameralar ile takip ederek düz bir şekilde kesilmesini sağlar.

İNCELE

Halıların arka yüzeylerine ürün özellikleri, marka vb. bilgileri istediğiniz bölgeye yapıştırmanıza olanak sağlar.

İNCELE

Halıların kenarlarında bulunan saçakların, püskülleşmiş kumaşların ya da iplik parçalarının kapatılarak düzeltilmesi işlemidir.

İNCELE

Halının sağ ve sol kenarlarında overlok işlemi yapıp aynı zamanda yine halıyı rulo şeklinde sarmaya yarayan makinadır.

İNCELE

Konveyör bantlar, halıların uzun mesafelerde yatay veya eğimli olarak taşınmasında kullanılan en önemli taşıma araçlarıdır.

İNCELE

Halı dokuma tezgahlarında dokunan halıların overlokları bittikten sonra aynı anda halının iki ucuna overlok dikiş diken PLC kontrollü makinedir.

İNCELE

Halı kenar makinesi granür hammaddesinin eritilmesi ve presli olarak halı kenarının katlanıp yapıştırılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

İNCELE

Küçük ve büyük ende dokunan halıları hız kontrollü olarak ve kaymalarını önleyerek rulo şeklinde sarmamıza yardımcı olan makinedir.

İNCELE

Küçük ve büyük ende dokunan halıları hız kontrollü olarak ve kaymalarını önleyerek, tam otomatik, rulo şeklinde sarmaya olanak sağlayan makinedir.

İNCELE

Halı yüzeyinde bulunan tozların hızlı bir şekilde temizlenmesine ve otomatik paketlenmesine yarayan endüstriyel bir makinedir.

İNCELE

İmalatı tamamlanan halının depolanması bir yerden başka bir yere taşınması ve korunması için polietilen kaplamaya gereksinim duyulur.

İNCELE

Değişik boyutlardaki parça halıların kenarlarına overlok veya saçak dikimini kolaylaştıran hız kontrol ünitesi bulunan makinedir.

İNCELE

Teleskopik halı yükleme rampası halıların yüksek bölgelere kaldırılması, araçlara yüklenmesi vb. amaçlar için kullanılır.

İNCELE