ANLATICI MAKİNA

1973 yılında Ali Anlatıcı tarafından küçük bir torna atölyesi olarak hizmet hayatına başlamıştır.Gelişimine havlu ve kilim sektöründe yedek malzeme imalatı ile devam etmiştir. Gaziantep’te halıcılığın gelişmesine, üretimin güçlenmesine destek vermek adına makina imalatına başlamış ve ardından tek tamburlu tüplü lark makinesi ile üretimine devam etmiştir.

Tek safhalı sırt yolma, çift safhalı sırt yolma makinesi, çift tamburlu tüplü lark makinesi akabinde çift tamburlu buharlı lark makinesi ve halı tıraşlama makinesi ile üretimini daha da fazlalaştırmış ve ANLATICI MAKİNA’yı bulunduğu pozisyondan günümüze taşımıştır.

Ali Anlatıcı, bu serüvenüne çocuklarını da ortak ederek atölyesini büyük bir aile şirketi konumuna getirmeyi başarmıştır.

TANITIM FİLMİMİZ

ŞİRKET SAHİBİNDEN BİR MESAJ

Quisque nec quam convallis, scelerisque risus in, viverra ipsum. Mauris sed molestie magna. Nunc auctor aliquet tortor in venenatis. Suspendisse potenti. Etiam quis suscipit nulla. Cras at facilisis risus, nec accumsan urna. Praesent congue aliquet nisi, eu hendrerit sem lobortis nec.

Molestiae consequatur quis suscipit nulla lorem ipsum, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur!

İbrahim Yavuz SOBACI

Girişimci / Üretici

NEDEN ANLATICI MAKİNA

PLC KONTROLÜ

Makinalarımız, PLC kontrolü sayesinde elektriksel gürültülere, sıcaklık farklarına ve mekanik darbelere karşı dayanıklı olarak üretilmektedirler. PLC kontrolü ile üretimde yapılan hatalar azalır, verim artar. Üretimde hız, güvenlik, kullanım esnekliği, ürün kalitesi ve personel sayısı açısından avantajlar sunmaktadır.

ELEKTROSTATİK BOYA

Makinelerimiz elektrostatik boya ile kaplıdır. Elektrostatik toz boyalarda elektromanyetik alan bulunmaktadır. Bu sayede tozların ve metallerin yapışmasını halılara yapışmasını önler aynı zamanda yanmanın önüne geçerler.

HIZ KONTROL ÜNİTELİ

Makinelerimiz hız kontrol ve sensör kullanılarak yönetilmektedir.

DOKUNMATİK EKRAN

Makina kullanıcıları dokunmatik ekranlar sayesinde makinaya ilgili komutları rahatlıkla verebilmektedir.

FİRMAMIZDAN KARELER

REFERANSLARIMIZI ÖĞRENMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM